Paieška
KUR ĮSIGYTI KOMIKSŲ?
Sveiki!

Šiuo metu geriausia vieta rasti ir skaityti komiksus yra jaukiame Mint Vinetu knygyne. Čia galėsite vietoje skaityti įvairių šalių ir kalbų komiksus, taip pat kai kuriuos galėsite nusipirkti.

Mint Vinetu
Šv. Ignoto g. 16/10, Vilnius
http://www.mintvinetu.com/


VšĮ "Kitokia grafika"
Komiksų kultūros Lietuvoje puoselėtojai. Jie leidžia komiksus, bendradarbiauja su užsienio komiksų atstovais, organizuoja įvairius su komiksais susijusius renginius. Taip pat jų dėka Mint Vinetu knygyne atsirado komiksų skyrelis.
http://www.kitokiagrafika.lt/


Rūdninkų knygynas
Čia kartais galima rasti JAV išleistų komiksų
Rūdninkų g. 20, Vilnius
http://www.rudninkuknygynas.lt/

Alma Littera
Leidyklos "Alma littera" išleisti komiksai ir galimybė nusipirkti juos internetu

Taip pat komiksų ieškokite visuose kituose knygynuose, tokiuose, kaip Pegasas ar VAGA.


Seniau išleistų komiksų knygučių ir žurnalų galima puslapiuose, kur žmonės gali ne tik pirkti, bet parduoti ar keistis įvairiais daiktais:
www.sena.lt
www.mainyk.lt
Taip pat įvairių skelbimų puslapiuose kartais galima rasti skelbimų, kur žmonės parduoda komiksus. Paieškai naudokite komikso pavadinimą kaip paieškos frazę arba žodžius "komiksas", "komiksai".


Jeigu žinote kur dar galima Lietuvoje įsigyti komiksų, tai praneškite mums!


užsienio komiksus galite užsisakyti ir nusipirkti populiariose internetinėse parduotuvėse:

www.amazon.co.uk
www.bookdepository.co.uk
www.ebay.com

Ieškodami komiksų nepamirškite palyginti kainų skirtingose svetainėse, nes jos dažnai skiriasi, kartais galima pataikyti ant išpardavimo ir įsigyti knygas su nuolaida. Taip pat atidžiai rinkitės knygos kalbą, nes gali būti, kad norimas komiksas bus tos kalbos, kurios jūs nemokate (juk yra daugybė nuostabių komiksų yra išleisti prancūzų, vokiečių, italų ir kitomis kalbomis ir vis dar neišverstų į lietuvių ar anglų kalbas).
Siuntinio, priklausomai nuo šalies iš kurios perkate, gali tekti laukti nuo vienos savaitės iki mėnesio.

Vienas iš įdomiausių būdų įsigyti komiksų, tai pačiam keliauti į užsienį! Patys galėsite pavartyti komiksų knygutes prieš įsigydami. Tik atlikite namų darbus, susiraskite internete geresnių komiksų parduotuvių gatvių adresus, juk dauguma šalių turi vien tik komiksų kultūrai skirtų knygynų. Arčiausiai, kur galite nukeliauti, tai Lenkija, tik žinoma, turite bent truputi suprasti lenkiškai.
Jeigu patys nekeliaujate, tai prašykite visų draugų ir pažįstamų, parvežti jums komiksų. Tik nepamirškite po to atsilyginti už lauktuves.


P.S. komiksai.com puslapis nėra komiksų parduotuvė, todėl puslapyje aprašytus komiksus ieškokite aukščiau paminėtais būdais.
Komiksai.com 2003 - 2019    El. paštas @    Visos teisės saugomos.
Visa medžiaga, tiek grafinė tiek tekstinė, kuri buvo šiame tinklapyje panaudota nesuderinus su jų autoriais, tarnauja tik komiksų idėjos populiarinimui. Panaudoti kūriniai yra teisėtų autorių nuosavybė.