Paieška
KUR TALPINTI SAVO DARBUS?
Sveiki!

Visada džiaugiamės jeigu Jūs ne tik skaitote, bet ir patys kuriate komiksus!
Galbūt turite asmeninį interneto puslapį / blog’ą, kur talpinate savo darbus, o gal savo komiksus publikuojate įvairiuose internetinėse talpyklose, tokiose, kaip deviantart.com? Jeigu taip, tai būtinai pasidalinkite savo komiksų (ar tai būtų profesionalūs darbai, ar mėgėjiški, ar tiesiog fan-art’as) nuoroda su komiksai.com adresu
Jeigu Jūs norite savo darbus patalpinti komiksai.com puslapyje, tai supakuokite juos į ZIP archyvą ir siųskite adresu
Nesiųskite ypač didelių failų, nes vis tiek prieš talpinant paveikslų dydis bus mažinamas. Nepamirškite prisistatyti ir šiek tiek papasakoti apie save ir savo komiksus :)

Dėmesio: negarantuojame, kad komiksai.com puslapyje patalpinsime viską, ką atsiųsite. Taip pat netalpinsime komiksų, kurie pažeidžią įstatymą, skatina smurtauti arba kursto nelegalius veiksmus. Taip pat turite būti talpinamų kūrinių autorius arba turėti autoriaus leidimą talpinti komiksus komiksai.com puslapyje.

Sėkmės kūryboje!
Komiksai.com 2003 - 2019    El. paštas @    Visos teisės saugomos.
Visa medžiaga, tiek grafinė tiek tekstinė, kuri buvo šiame tinklapyje panaudota nesuderinus su jų autoriais, tarnauja tik komiksų idėjos populiarinimui. Panaudoti kūriniai yra teisėtų autorių nuosavybė.