Paieška
APŽVALGOS
Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Rorkas
Naujieji keršytojai
 2006-10-20

Formatas amerikietiškas, popierius kokybiškas, piešimo stilius konvejerinis, standartinis. Išleido UAB “Reklamos inspekcija”.
Labai gaila, kad ir šio komikso piešimo stilius netolygus, yra grafinių perliukų, bet jų tiek nedaug ir bendro komikso lygio nepakelia.
Kas yra gerai: lietuvaičiai viename žurnaliuke sutiks jau pamėgtus ir žinomus komiksų herojus, bei visiškai naujus, kaip Kapitonas Amerika (tarp kitko jo pasirodymas komikse ir yra viena iš įspūdingesnių šio komikso vietų).
Kas yra blogai: šriftai (labai gaila, bet ši problema yra būdinga ir kitiems “Reklamos inspekcijos” leidžiamuose komiksuose) , kurie visiškai nedera amerikietiškiems komiksams.

Autoriai: B. M. Bendis (scenarijus), D. Finch (grafika).
Leidimo metai: 2006
ISSN 1822-4946


Įvertinimas:


Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Rorkas


Komentarai
Puslapiai:

Pridėti komentarą
Vardas: El. paštas:
32*2?
    
Komiksai.com pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Komiksai.com 2003 - 2019    El. paštas @    Visos teisės saugomos.
Visa medžiaga, tiek grafinė tiek tekstinė, kuri buvo šiame tinklapyje panaudota nesuderinus su jų autoriais, tarnauja tik komiksų idėjos populiarinimui. Panaudoti kūriniai yra teisėtų autorių nuosavybė.