Paieška
APŽVALGOS
Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Rorkas
The Mask
 2006-04-13

"Dark Horse" komiksų leidykla, švenčianti 20 metų veiklos jubiliejų, garsėja komiksais paremtais kino filmų siužetais. “Robocop”, “Terminator”, “Star Wars”, “Alien”, “Predator”, “James Bond”, “Indiana Jones” ir t.t. Galima būtų paminėti ir tokius pavadinimus, kurie tapę “Dark Horse” reprezentaciniais: “Sin City”, “Hellboy”, “Usagi Yojimbo”, "Vampirella", "Groo", "The Goon" ir kt. O Lietuvoje pažintį su šios leidyklos produkcija pradėsime nuo “Kaukės” … atsiprašau, nuo “The Mask”, nes toks pavadinimas puikuojasi ant leidyklos namų “Inforing” išleisto žurnaliuko.

“The Mask” savo šlovę pelnė šaunios komedijos nufilmuotos 1994 m. dėka. Skubu jus užtikrinti, kad filmo idėja užgimė iš komiksų spausdintų 1989 m. undergroundiniame leidinuke “The Masque”. Bėgant metams keitėsi autoriai, kokybė, populiarumas ir pavadinimas.

Lietuvoje, neblogos poligrafinės kokybės, išleistas žurnaliukas skirtas velnias žino kam. Linksmosios “Kaukės” (taip užrašyta ant viršelio, bet linksmumu ar net juoduoju humoru čia net nekvepia) nuotykių savo vaikui nepirkčiau, dėl pernelyg eskaluojamo smurto ir žiaurumo (ant viršelio turėtų būti perspėjimas N- 14 ar panašus). Jaunimui? Vargu ar dabartinį paauglį- jaunuolį gali sudominti archaiška (jo akimis) kažkokia puskvailė istorija. Komiksų gerbėjams (oho kiek mes jų daug turime !) , kurie mėgaujasi undergroundine dvasia alsuojančiu komiksų menu? Irgi vargu, nes tai toli gražu nėra šedevras (leidžiamas Lietuvoje “Žmogus- voras” menine puse tikrai lenkia “Kaukę”) . Tad kuriai auditorijai skirtas komiksų žurnaliukas “The Mask” turbūt nežino ir patys leidėjai. O gaila, “Dark Horse” arklidėje ganosi pukių eržilų, galbūt Estijos rusų leidykla, šiek tiek pasidomės Lietuviškos rinkos ypatumais ir nustebins mus žymiai kokybiškesniu “ilgai lauktu komiksu lietuvių kalba” .

Autoriai: John Arcudi, Doug Mahnke.
Leidimo metai: 2006
ISSN 1736-3764


Įvertinimas:


Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Rorkas


Komentarai
  Anonimas Anonimas[ 2007-03-19 11:21:40 ]
Lukai ,tu durnas.The Mask jau nutrauke po dvieju numeriu. Kaip tu gali sakyti ’’kada jis pasirodys parduotuvese?"
 
 
  lukas lukas[ 2007-03-08 23:17:00 ]
kada jis pasirodys parduotuvese? ar yra komiksu kokia parduotuvele lietuvoje?
 
 
  Anonimas Anonimas[ 2007-02-19 19:22:00 ]
Jo ir vilniuje nera.Del dievo meiles ,sis zurnalas geresnis negu Pritrenkiantys X-menai.
 
 
  andrius andrius[ 2007-02-19 13:42:04 ]
a kokio velnio jo daugaiu neleidzia.tik spėjau nusipirkt 2nr ir basta , nėra. na bent kaune
 
 
Puslapiai: 1 

Pridėti komentarą
Vardas: El. paštas:
32*2?
    
Komiksai.com pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Komiksai.com 2003 - 2019    El. paštas @    Visos teisės saugomos.
Visa medžiaga, tiek grafinė tiek tekstinė, kuri buvo šiame tinklapyje panaudota nesuderinus su jų autoriais, tarnauja tik komiksų idėjos populiarinimui. Panaudoti kūriniai yra teisėtų autorių nuosavybė.