Paieška
APŽVALGOS
Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss
Pasiutėliai graikai
 2012-11-14

"Pasiutėliai graikai" yra antroji dalis iš serijos "Kraupioji istorija". Tai dar viena smagi knyga skirta mokytis istorijos nenuobodžiu būdu, taip pat sužinosite visokių keistų dalykų: kodėl graikų gydytojai valgė paciento ausies sierą (štai iš kur tas kraupumas).
Taip pat, kaip ir "Siaubingieji graikai" tai tekstinė knyga gausiai iliustruota karikatūromis ir trumpais kelių kadrų, o kartais ir kelių puslapių komiksais.
Be graikų ir egiptiečių iš "Kraupiosios istorijos" turėjo pasirodyti dar "Vėplos vikingai" ir "Bjaurybės romėnai".
Išleido Egmont Lietuva.

Autoriai: Tekstas Terry Deary, iliustravo Martin Brown
Leidimo metai: 2011
ISBN 978-609-414-143-0


Įvertinimas:


Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss


Komentarai
  puku puku[ 2012-12-06 17:56:42 ]
Jei klasifikuojam tai kaip komiksus, tai šitos serijos knygų iš tiesų yra labai daug (Aršieji Actekai, Kraugeriai Keltai etc.), kokia keturiolika. Ir jos visos išleistos nu kokiais 1997-2001 gal. to paties Egmont Lietuva. Dabar kaip suprantu perleidžia. Ir tas gerai, nes tai puikios knygos.
 
 
Puslapiai: 1 

Pridėti komentarą
Vardas: El. paštas:
32*2?
    
Komiksai.com pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Komiksai.com 2003 - 2019    El. paštas @    Visos teisės saugomos.
Visa medžiaga, tiek grafinė tiek tekstinė, kuri buvo šiame tinklapyje panaudota nesuderinus su jų autoriais, tarnauja tik komiksų idėjos populiarinimui. Panaudoti kūriniai yra teisėtų autorių nuosavybė.