Paieška
APŽVALGOS
Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss
Siaubingieji egiptiečiai
 2012-11-07

"Siaubingieji egiptiečiai" pirmoji dalis iš "Kraupiosios istorijos" serijos. Tai mokomoji pažintinė knyga skirta moksleiviams besidomintiems istorijos faktais ir kitais smagiais dalykais kurie ne visada papuola į vadovėlius. Pavyzdžiui, sužinosite kodėl faraonai nešiojo dirbtines barzdas. Pasakojimas nėra nei siaubingas, nei kraupus, tiesiog labai smagiai su didele doze humoro ir gausiomis iliustracijomis yra pristatomas senovės Egiptas. Knyga yra tekstinė, tai ne vientisas komiksas, tačiau didelė dalis iliustracijų yra karikatūrų ir komiksų formato, todėl smagu bus skaityti ir besidomintiems komiksais tuo pačiu sužinosite daug įdomių faktų apie Egipto istoriją.
Išleido Egmont Lietuva.

Autoriai: Tekstas: Terry Deary ir Peter Hepplewhite, iliustravo Martin Brown
Leidimo metai: 2011
ISBN 978-609-414-144-7


Įvertinimas:


Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss


Komentarai
Puslapiai:

Pridėti komentarą
Vardas: El. paštas:
32*2?
    
Komiksai.com pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Komiksai.com 2003 - 2019    El. paštas @    Visos teisės saugomos.
Visa medžiaga, tiek grafinė tiek tekstinė, kuri buvo šiame tinklapyje panaudota nesuderinus su jų autoriais, tarnauja tik komiksų idėjos populiarinimui. Panaudoti kūriniai yra teisėtų autorių nuosavybė.