Pasiūlymai komiksų parduotuvei

Visa kas iš Europos, Amerikos ir kitų šalių

Moderatoriai: PauZak, Komiksų mafija

Pasiūlymai komiksų parduotuvei

Standartinė Herojus.lt » 2014-01-20 10:02:22

Labas rytas, komiksų bendruomene!
Su Jumis sveikinasi Lietuviška komiksų parduotuvė - Herojus.lt. Veikiame jau antrą mėnesį. Per šį laiką buvo visko - pradedant įtemptos kupinomis ir baigiant labai maloniomis situacijomis. Bet... šias temas palikime ateičiai. Šiuo metu mūsų komandoje vyksta itin daug diskusijų - kokią komiksų parduotuvę reiktų daryti, ką joje reikia tobulinti ar kokių prekių trūksta? Todėl nusprendėme šių klausimų paklausti ir Jūsų. Mums yra itin svarbi Jūsų nuomonė :)

Taigi pagrindiniai klausimai būtų:
1) Kokius komiksus norėtumėte matyti Herojus.lt komiksų parduotuvėje?
2) Kaip vertinate dabartinį Herojus.lt puslapį? Ko jam trūksta?
3) Jūsų pasiūlymai, patarimai

Na... o jei nenorite viešai reikšti savo nuomonės su mumis susisiekti visada galite:
info@herojus.lt
dziugas.petruskevicius@gmail.com

Lauksime Jūsų atsakymų :))
Pirmoji lietuviška komiksų / mangos parduotuvė - Herojus.lt
Herojus.lt

Re: Pasiūlymai komiksų parduotuvei

Standartinė pukuver » 2014-01-20 14:46:45

Sveikinu su iniciatyva, bet nepykit vyrai, jūsų komiksų parduotuvėje ko trūksta pirmiausia - tai komiksų.

Nesu visiškai jūsų auditorija, man 23, jau seniai nebe Spiderman galvoje, bet man leidinys nors pora litų pigiau būtų pasiūlytas, pirkčiau iš vietinių platintojų (herojus), o ne iš ebay. Bet esmė, kad kol kas nieko neradau. Buvo aišku, Sandmano pirmas issue dar ten kažkas, bet jau išgraibstė plius comixology nemokamai per Kalėdas pasiūlė kaip dovaną 8) . Tai nežinau, ar mano nuomonė ko verta. Tik ką pastebėjau - ar nevertėtų labiau orientuotis į volumus? Nes sumokėti 15 lt kad galėtum pradėti sekti istoriją nuo 17 numerio yra nelabai smagu. Kai volume ta istorija paprastai būna bent šiek tiek koncentruota.

Bet gal galima užduoti klausimų jums? Kada turėsite mangų (ne tai kad pirksiu, bet šį projektą jos galėtų šiek tiek timptelti į teigiamą pusę ar ne?)? Ar herojus.lt pavadinimas reiškia, kad komiksai bus panašios tematikos (superherojai) ar galima tikėtis platesnio spektro komiksų?
Vartotojo avataras
pukuver

Standartinė Herojus.lt » 2014-01-23 11:51:33

pukuver rašė:Sveikinu su iniciatyva, bet nepykit vyrai, jūsų komiksų parduotuvėje ko trūksta pirmiausia - tai komiksų.

Nesu visiškai jūsų auditorija, man 23, jau seniai nebe Spiderman galvoje, bet man leidinys nors pora litų pigiau būtų pasiūlytas, pirkčiau iš vietinių platintojų (herojus), o ne iš ebay. Bet esmė, kad kol kas nieko neradau. Buvo aišku, Sandmano pirmas issue dar ten kažkas, bet jau išgraibstė plius comixology nemokamai per Kalėdas pasiūlė kaip dovaną 8) . Tai nežinau, ar mano nuomonė ko verta. Tik ką pastebėjau - ar nevertėtų labiau orientuotis į volumus? Nes sumokėti 15 lt kad galėtum pradėti sekti istoriją nuo 17 numerio yra nelabai smagu. Kai volume ta istorija paprastai būna bent šiek tiek koncentruota.

Bet gal galima užduoti klausimų jums? Kada turėsite mangų (ne tai kad pirksiu, bet šį projektą jos galėtų šiek tiek timptelti į teigiamą pusę ar ne?)? Ar herojus.lt pavadinimas reiškia, kad komiksai bus panašios tematikos (superherojai) ar galima tikėtis platesnio spektro komiksų?

Dėkoju už išsakytą nuomonę. Pirmiausia, nei aš, nei likusi komanda tikrai neturime ko pykti, tai yra verslas, o galiausiai visi darome klaidų :)
atsakant į Tavo klausimus - su mangomis dirbame. Keleto mėnesių bėgyje jos turėtų atsirasti.
Apie platesnį spektrą - mes galvojame, bet dažnai koją kišą galutinė kaina, kuri atbaido potencialius pirkėjus. Na, o galų gale tai yra pirmi mūsų parduotuvės žingsniai - sandėliui, asortimentui suformuoti reikia laiko ir patirties :)
Kalbant apie žodžio "Herojus" reikšmę - tai yra ganėtinai plati savoka. Mūsų atveju, žodyje "Herojus" atsispindės tokie personažai ar tematika, kokių norės rinka. Bet... kaip ir anksčiau minėjau - viskam reikia laiko :)
Pirmoji lietuviška komiksų / mangos parduotuvė - Herojus.lt
Herojus.lt

Standartinė mauzeris » 2014-04-10 00:31:12

Sveiki,
Jusu parduotuveje noretusi matyti non-superhero bei non-fiction komiksu,
tokiu kaip LT kalba isleisti Maus bei Persepolis.
mauzeris

Grįžti į Užsienietiški komiksai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 4 svečių