DUK - dažniausiai užduodami klausimai

Naujienos, pageidavimai, pastabos, pasiūlymai

Moderatoriai: PauZak, Komiksų mafija

DUK - dažniausiai užduodami klausimai

Standartinė Exuss » 2004-11-03 10:11:14

:?: Kaip galėčiau parodyti Jums savo pieštus komiksus (manga)?
:idea: Paprasčiausias ir patogiausias būdas - nuskenuoti ir atsiųsti adresu info@komiksai.com. Pastaba: nesiųskite labai didelių prisegtų failų. Jeigu galite, patalpinkite savo pieštus komiksus savo tinklalapyje, o nuorodą paskelbkite Komiksai.Com forume. Jeigu neturite skenerio, pasiklauskite draugų, gal kuris nors turi. Galbūt Jūsų tėvų darbovietėje kažkas turi skenerį ir galėtų Jūsų komiksus nuskenuoti.

:?: Turiu gražiai nupiešęs komiksą ant languoto / liniuoto sąsiuvinio lapo, Jums jis patiko, tačiau nenorite jo patalpinti savo tinklalapyje. Ką daryti?
:idea: Pats geriausias ir protingiausias variantas - perpiešti komiksą ant gero balto švaraus lapo. Perpiešiant galėsite (jeigu reikės) patobulinti langelių kompoziciją, aplinkos išvaizdą, nuspalvoti ar nupiešti veikėjus visai kitaip. Vienas iš geresnių tvarkingo komikso pavyzdžių yra "Kova tarp monstrų", kurį Paulius Zakarauskas nupiešė būdamas 11-os metų.

:?: Turiu gražiai nupieštą, įdomų komiksą turintį net 12 puslapių, ar patalpinsite jį visą savo tinklalapyje?
:idea: Patalpinti visus 12 puslapių - greičiausiai ne. Komiksai.Com serverio vieta skirta failams yra ribota. Tačiau galėsime pristatyti Jūsų komiksą patalpindami du - tris puslapius. Bet kokiu atveju, lemiamas žodis priklausys nuo komikso kokybės, t.y. kuo profesionaliau ir geriau atrodo komiksas, tuo didesnė tikimybė, kad jis bus patalpintas Komiksai.Com tinklalapyje.

:?: Už simbolinį mokęstį galiu Jums pasiųlyti profesionaliai pieštus komiksus, kuriuos galėsite patalpinti Komiksai.Com tinklalapyje.
:idea: Komiksai.Com yra pelno nesiekiantis tinklalapis. Neužsiimame komiksų pirkimu tinklalapiui net už simbolinę kainą. Taip pat neišmokame honorarų komiksų autoriams, kurie skelbia komiksus Komiksai.Com tinklalapyje. Jeigu autorius pageidauja mokęsčio už jo komiksų paskelbimą, to autoriaus komiksai nebus skelbiami Komiksai.Com tinklalapyje. Galbūt, kada nors, tolimoje ateityje, kai turėsime daug daug komiksų tinklalapyje, tada galėsime mokėti autoriams už jų komiksų paskelbimą. Tačiau lazda turi du galus. Teks uždėti slaptažodžius, ir imti mokęsti iš tinklalapio lankytojų, kurie norės tuos komiksus skaityti.

:?:
:idea:
Vartotojo avataras
Exuss
Šeimos narys
 
Pranešimai: 2015
Užsiregistravo: 2004-06-30 20:11:03
Miestas: Vilnius

Grįžti į Komiksai.com

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron