Banzai! Pramoginis ir kultūrinis žurnalas

Skaitantiems ir piešiantiems manga stiliumi

Moderatoriai: PauZak, Komiksų mafija

Banzai! Pramoginis ir kultūrinis žurnalas

Standartinė LAX... » 2007-05-08 19:36:51

(Cenzūra)
Vartotojo avataras
LAX...

Standartinė gedazz » 2007-05-08 19:58:52

Banzaaai!
Is tikruju pagalvojau, kad Lietuvoje pradejo leisti ta pati manga zurnala, kaip ir Vokietijoje - "Banzai!". Pasirodo ne :(
Bet fanzinas irgi gerai :D Tik galejo originalesni pavadinima sugalvot.
Gerai, lekiu skaityt.

Nu va, paskaiciau. Tiksliau, permeciau akim, nes kazkaip netrauke skaityti. Patiko straipsnis apie kibernetine fantastika irr..ir nieko daugiau :? Bent jau man tai nelabai idomios temos. Na uztat dziaugiuos, kad Lietuvoj jau net 2 neblogi fanzinai atsirado (Bakterija ir sitas). Plius greit galesim pasidziaugti "Comix Zone" :] Jau visi 3!
Vartotojo avataras
gedazz

Standartinė LAX... » 2007-05-08 20:28:15

Labai jau abejoju comix zone~kažkoks jis man įtartinas :?
(Cenzūra)
Vartotojo avataras
LAX...

Standartinė gedazz » 2007-05-08 20:57:32

LAX... rašė:Labai jau abejoju comix zone~kažkoks jis man įtartinas :?

Nu jo, ten gali buti nerimtas reikalas, kuris baigsis po pirmo numerio :?
Vartotojo avataras
gedazz

Standartinė Dokas » 2007-05-08 21:08:18

LAX... rašė:Labai jau abejoju comix zone~kažkoks jis man įtartinas :?

Kodel itartinas? Tiesiog mes neturime jokios info apie ji, gal tai bus kaip tik kazkas naujo, o gal kaip ir minejote nerimtas reikalas, pagyvensim pamatysim, geriausia butu parasyti T-Comics skype ir viska suzinoti ;)
Your friend in the time "Doc"
Vartotojo avataras
Dokas

Re: Banzai! Pramoginis ir kultūrinis žurnalas

Standartinė Rorkas » 2007-05-09 10:14:49

LAX... rašė:http://www.animezona.net/forum/showthread.php?t=1482 :D

Parsisiunciau. Paziurejau. Patiko.

Reikes atidziau paskaitineti. Linkiu leidinio autoriams nepavargti ir toliau uzsiimti jo kurimu.
Vartotojo avataras
Rorkas
Šeimos narys

Standartinė JTPedcsakas » 2007-05-09 16:47:58

Man sis zurnalas nei blogas nei geras. Jeigu kam reikia tai tegu leidzia si fanzina, yra zmoniu, kuriem tikrai idomu, bet ne man. Todel ir nesakau, kad sis zurnalas yra sudas ir panasiai, sakau, kad man neidomus. Pvz: galejo ka nors parasyt apie Lietuviska manga http://rpmanga.awardspace.com
Aisku galima butu pagirti juos uz tai, kad prisideda prie anime diegimo Lietuvoje ir didina fanzinu skaiciu.
Paskutinį kartą redagavo JTPedcsakas 2007-05-11 18:15:08. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
JTPedcsakas

Standartinė ENORCA » 2007-05-10 16:02:27

Rorkas rašė:

Reikes atidziau paskaitineti. Linkiu leidinio autoriams nepavargti ir toliau uzsiimti jo kurimu.

Rorkui kažkas patiko? :shock: Ir dar susiję su anime??? :o REIKIA PARSISIŲSTI!!!!
Griaučiau ateitų pavasaris ir galėčiau balkone augintis pupas.
Vartotojo avataras
ENORCA

Standartinė Rorkas » 2007-05-10 16:56:59

ENORCA rašė:
Rorkas rašė:

Rorkui kažkas patiko? :shock: Ir dar susiję su anime??? :o REIKIA PARSISIŲSTI!!!!

:dantys:
Vartotojo avataras
Rorkas
Šeimos narys

Standartinė Edward » 2007-05-11 19:36:25

Man shis zurnalas patiko :D
Alchemy is science about turning one metal to gold or silver, creating life potion and bringing people from death.

I could die for grim's black eye !!!!!!!!!!!!!!
Vartotojo avataras
Edward

Standartinė Fuuki » 2007-05-28 13:07:00

Skaiciau... Bet nelabai patiko :? ...
Siaip daug informacijos, bet galetu ir labiau padirbeti - tikrai ne nuostabus =_=.

Stai mano komentarai (mano asmenine nuomone - daugiausiai neigiami):
Pirmiausiai krenta i akis teksto sriftas... Bent jau man jis atrodo netolygus ir gan kreivas. Raides liejas ir nepadidines zurnalo dydzio 2 kartus nieko neiskaitysi V.V .
Anime skiltis. Po zodzio "Aprasymas" nera dvitaskiu (na, arba bent taska galetu padeti ar ka). Vardus reiketu sulietuvinti (manau, lietuviskam zurnalui tai labiau tiktu, bet skliausteliuose galima palikti ir angliska parasyma). Kai kurie aprasymai nelabai intriguoja... Gal reiketu juos daryti ilgesnius? Po FMA reiketu prieraso "Daugiau 4 puslapyje".
OST'u skiltis. Nezinau kam ji reikalinga - juk muzika visada isrenkama pagal savo nuosava skoni...
Skiltyje apie Naoki Urasawa sunku issifruoti jo varda...
Patiko anekdotai (taciau jie, praktiskai, netures prasmes zmogui kuris nieko nezino apie siuos anime), nors ta stripa galetu ir isversti.

Siaip nedaug as is ten perskaiciau... Dauguma temu arba jau viska zinau arba nesidomiu arba nenoriu zinot :lol: . Beje, man kilo klausimas - kam sis zurnalas yra skirtas? Jeigu zmonem, kurie jau domisi anime ir noretu pagilinti zinias, tai tokiem zmonem jame nebera nieko naujo (bent jau is anime puses). Galetu pasakoti apie gerus, bet dar nezinomus ar pamirstus anime - situos juk zino visas pasaulis. O jei jis skirtas zmonem, kurie apie anime nenusimano, bet noretu pradeti dometistai cia jau per daug mandra kalba issirinko - paparastas zmogus mazai ka supras (arba galetu koki zodinuka gale idet ar ka :? ).

Vis dar sedziu ir mastau ar reiketu man siuos komentarus ju redakcijai nusiust...
Siaip labai dziugu, kad kazka panasaus pradejo pagaliau leisti :) .
Fuuki

Grįžti į Japoniški komiksai ir animacija

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Bing [Bot] ir 1 svečias