Battle Royale

Skaitantiems ir piešiantiems manga stiliumi

Moderatoriai: PauZak, Komiksų mafija

Battle Royale

Standartinė Xenon » 2007-01-12 02:46:14

Žiūriu kažkaip tylu pas jus čia manga skilty. =/

Manga pastatyta pagal to paties pavadinimo Koushun Takami bestselerį. Veiksmas vyksta ateityje, kai labai evil Japonijos valdžia sugalvoja žaidimuką "Battle Royale". Žaidimukas labai paprastas - kiekvienais metais loterijos būdu išrenkama viena Japonijos klasė ir nugabenama į negyvenamą salą. Taisyklės paprastos - 3 paros laiko,o išgyventi gali tik vienas. "Survival of the fittest".

Viena geresnių mangų kurias man teko skaityt. Truputėlį reiks laiko priprast prie gan neįprasto mangoms paišymo stiliaus, bet šiaip - labai smagiai besiskaitantis daiktas. Apimtis - 15 volume'ų po ~200 puslapių (~760 MB).

Parsisiūst šita stebuklą galima iš čia (tik prieš tai teks užsiregistruot): http://mangatraders.com

Nuomonės?

P.S. Taip pat yra pagal novelę išleistas ir filmas (prieš porą mėnesių jį lyg ir rodė per LTV), tad pirmiausia siūlyčiau prachekint filmą ir pasižiūrėt ar patiks.
Vartotojo avataras
Xenon

Standartinė Vadrigar » 2007-01-12 13:50:43

Filmas sux jai ven tik uzi automatas darytu tiek zalos tai jo atatranka turetu buti didesne uz AK-47.

O kaip del viso Battle Royale man atrodo kad tai tik smurta skatinantis reiskinukas. Kuriame tikslas buvo siekemas kraujo jura, arba is serijos noriu smagenu ant sienos vietoi plakato :s_angry:
As pasieksiu bedugnes dugna!
As pamatysiu amzinibes pabaiga...
Vartotojo avataras
Vadrigar

Standartinė xLapinasx » 2007-01-12 15:13:13

Vadrigar rašė:Filmas sux jai ven tik uzi automatas darytu tiek zalos tai jo atatranka turetu buti didesne uz AK-47.

O kaip del viso Battle Royale man atrodo kad tai tik smurta skatinantis reiskinukas. Kuriame tikslas buvo siekemas kraujo jura, arba is serijos noriu smagenu ant sienos vietoi plakato :s_angry:

Va taip vat!

Ačiū, Vadrigar, sutaupei man rašymo. :D
[parašas]Tai - ne parašas.[/parašas]
Vartotojo avataras
xLapinasx

Standartinė Xenon » 2007-01-12 17:43:08

Vadrigar rašė:O kaip del viso Battle Royale man atrodo kad tai tik smurta skatinantis reiskinukas. Kuriame tikslas buvo siekemas kraujo jura, arba is serijos noriu smagenu ant sienos vietoi plakato :s_angry:

Vadinasi tuo pačiu galima apkaltinti Berserk, Gantz bei dar labai didelę dalį action anime bei mangų...
Vartotojo avataras
Xenon

Standartinė Vadrigar » 2007-01-12 18:01:18

Berserke vaizduojami viruramziai ir antgamtinios stuf. O ganz tai kad paskerde keleta ateiviu tai cia isvis smagumynas :lol:

Na Battle Royale tiesiog nera tos svietejiskos ar vertos demesio informacijos. Kaip filme Pjuklas ar dar kokiam sapo mazo :coffee:
As pasieksiu bedugnes dugna!
As pamatysiu amzinibes pabaiga...
Vartotojo avataras
Vadrigar

Standartinė Xenon » 2007-01-13 17:10:25

O dabar nepasikuklinsiu paklaust kokios, tamsta, "švietėjiškos ar dėmesio vertos" informacijos gavote iš ateivių paskerdimo bei "antgamtinio stuff"... O palyginimas su "Saw" buvo išvis ne į temą...
Vartotojo avataras
Xenon

Grįžti į Japoniški komiksai ir animacija

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias