Puslapis 11

Komiksų pirkimas

StandartinėParašytas: 2011-10-02 13:03:30
pukuver
Sveiki, turiu idėją.

Pradėsiu iš patolo: kadangi štai jau daugelis Lietuvoje gyvena geriau, nei kokiais 2004 m. (kad ir ką daugelis skeptikų sakytų), technologijos pažengę, interneto dėka nesame visiškas užkampis, mokam jau neblogai užsienio kalbas (kas kokią) ir t.t. ir t.t. Atsiranda įvairių galimybių. Aš pavyzdžiui, nors kartais ir paskaitinėju kokius nors komiksų scanus, bet jie neprilysta tikram, tam "knygos" pojūčiui, todėl kartas nuo karto, kai turiu vieną kitą dešimtinę susigundau nusipirkti komiksus internetu.

Būna atvejų, kai itin geras komiksas užsienyje gali kainuoti grašius BET...nelemtas siuntimas, kuris neretai būna lygus arba net didesnis už paties komikso kainą.
Tai prie reikalo. Siūlau komiksai.com bendraminčiams, jei jų dar likę šioje temoje dalintis nuorodomis apie išpardavimus, gerus "dealus" ir pan. Tikiu, kad yra daugybė žmonių, kuriems dar reikia tikro popierinio komikso, o ne scano.
Ir taip pat, kaip šiokia tokia bendruomenė, galėtume derintis vieni prie kitų, pirkti knygas kartu iš vieno mažmeninko (retailer :mrgreen:), taip padalindami ir sumažindami siuntimo išlaidas. Tuo pačiu apsirūpindami ir komiksais.

m?

Re: Komiksų pirkimas

StandartinėParašytas: 2011-10-03 11:29:50
Exuss
Aš tai nusiperku, nes galiu sau leisti. Ypatingų nuolaidų neieškau, perku per amazon.com arba pats lankydamasis užsienyje.
Ant popieriaus tikrai daug maloniau skaityti, nei kompe.

Re: Komiksų pirkimas

StandartinėParašytas: 2011-10-04 14:08:47
jrs0ul
Deja, bet būsiu ne prie chebros :( Nevisada užtenka pinigų valgyt nusipirkt ar už šildymą susimokėti, o pirkti komiksus... Aišku, būtų kur mano rajone komiksu šopas, kur galėčiau nusipirkt numerį už kokį pitaką, tai gal ir pirkčiau. O dabar pilnai užtenka cbrų, susimetu į netbooką, isitaisau ant sofos, pasimu kaip knygą ir sau patogiai skaitau. Dar gali pazoominti. Paskaitai ištrini ir ramu, nesikaupia mokolatūra. Reikia tausoti planetos miškus ir nešvaistyti medienos kokiem lieviem komiksam apie superherojus. Bet čia žinoma imho :D.