Ieškomas iliustratorius komiksams

Ieškote dailininko ar scenaristo? Domina konkursai?

Moderatoriai: PauZak, Komiksų mafija

Ieškomas iliustratorius komiksams

Standartinė wertys » 2014-06-25 19:03:32

Sveiki, menininkai

Esu sukūręs scenarijų komiksams ir ieškau iliustratoriaus, kuris sutiktų veltis į šią avantiūrą. Ketinu visą projektą įdėti į kickstarterį ir pabandyti pasižiūrėti, kaip ten seksis. Ieškau žmogaus, kuris taip pat yra ambicingas, ieško naujų iššūkių bei, be abejo, gražiai piešia. Negaliu prižadėti iš anksto algos, tačiau dalis kickstarteryje uždirbtų pinigų bus atseikėta ir jums. Stengiuosi savo kūrinyje perteikti žmonių santykius, emocijas, kurios užklumpa atėjus „sunkiems laikams“. Sakoma, kad karas nuplešia visas kaukes, bet ką padaro apokalipsė, paliekantį žmogui vienintelį tikslą - išgyventi. Šiame kūrinyje susitinka įvairiausio plauko žmonės. Vienas psichopatas, tikintis, jog išgyventi žmogus gali tik būdamas vienas ir nejausdamas praradimų bei netekčių. Kitas - žmogus, negalintis susitaikyti su netektimis, visa širdimi besistengiantis išlaikyti kiekvieną gyvybę. Taip, jūs atspėjote. Tai pasakojimas apie zombių apokalipsę :) Kol kas esu parašęs 108 A4 formato puslapius. Tikiuosi, jog atsiras menininkas, kuris nepabijos pabandyti!

Susisiekite su manimi per skype: jielopukis1
el. paštas: robertask7@gmail.com

Iškilus klausimams kreipkitės į duotus kontaktus arba tiesiog brūkštelkite šioje temoje.
wertys

Re: Ieškomas iliustratorius komiksams

Standartinė NePo » 2014-06-25 20:45:52

Nenoriu žlugdyti tavo iliuzijų, tačiau kickstarter tau nepasiseks.

Kickstarter nėra pinigų dalinimo mašina. Norint įtikinti žmones tau aukoti, reikia būti žinomu ir turėti parodyti savo ankstesnius darbus.
Atsiprašau, kad esu visiškai neapsišvietęs, bet ar galėtum parodyti bent vieną savo sėkmingai įgyvendintą projektą? Plus projektas turi būti sėkmingas ne tavo kieme, o pasauliniu mastu pagrinde JAV rinkoje, kadangi nori naudotis kickstarter.

Net jeigu turi sėkmingų darbų, tai dar negarantuoja sėkmės. Tau reikia, kad apie tave parašytų/parodytų žurnalistai ir aš nekalbu apie 15min. Fox News būtų neblogai, bet užtektų ir poros komiksų pasaulyje įtakingų blogerių rekomendacijų. Ar gali tą padaryti?

Į kickstarter taip negali eiti tik su idėja, turi įkelti bent keletą pavyzdinių puslapių ir ankstesnius dailininko darbus kaip įrodymą, kad jis sugebės įgyvendinti idėją.

Linkiu sėkmės ieškant dailininko, tačiau labai abejoju ar kas nors darys 108 puslapius iš idėjos. Principe tu turi du kelius: surasti finansavimą arba išmokti piešti pats.
Kaip scenaristas scenaristui pasakysiu, jog aš pasirinkau antrą kelią :)

Jeigu vis dėl to nori susirasti komandos draugą pradėk nuo mažų komiksų kokių penkių-dešimt puslapių ir čia aš kalbu ne apie teksto kiekį, o nupiešto komikso ilgį. Kai susidirbsite su mažais komiksais galėsite imtis didelio.

Ir paskutinis variantas yra perrašyk savo scenarijų kaip romaną ir išleisk kaip e-knygą. Leidyba nieko nekainuoja tokios svetainės kaip skaitykle.lt arba knygute.lt mielai tau padės.
Reikia idėjų? Yra idėjų.
http://co.nepo.lt
Vartotojo avataras
NePo

Standartinė wertys » 2014-06-26 12:12:33

Sakydamas 108 psl. turėjau omenyje visą kūrinį. Tikrai nesiruošiu per vieną sykį perkelt visą 108 puslapius apimantį veiksmą į vieną komiksų leidimą. Siekiu paskirstyti tolygiai. Ačiū už patarimus ir įžvalgas!
wertys

Standartinė emmasam » 2014-10-21 11:41:53

Labai daug reikėtų skaityti ir tikrinti. Tegul archyvas su pokalbiais lieka :) Daug puslapių apie visokius komiksus išnyko, tai bent čia bus savotiškas memorialas, kad kažkas iš viso buvo
You can easily check out 600-199 real questions exam dumps prepare you well HP exam. You can also get success in real exam of University of Colorado at Boulder with the quality wikipedia questions and microsoft Johnson State College
emmasam

Standartinė Exuss » 2014-10-21 20:42:49

Būti archyvu nėra labai gerai. Nes archyvas yra tai, kas sena, šiuo metu nenaudojama, nereikalinga.
Vartotojo avataras
Exuss
Šeimos narys

Grįžti į Karjera, konkursai, parodos, skelbimai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias