Lyčių psichologija

Susipažinimas, susitikimai akis į akį

Moderatoriai: PauZak, Komiksų mafija

Lyčių psichologija

Standartinė Fantasy » 2008-04-07 23:11:37

Taigi tema lyčių psichologija arba padėkit Fantasy paruošti analizę apie stereotipinius vyrų ir moterų kriterijus. Aš turiu tokią discipliną "lyčių psichologija" taigi mano nd tipas yra apklausa. Ką tik sukarpiau 80 anketų popieriniu formatu (dieve kaip aš nemoku karpyt popieriaus lygiai =\ ) ir nusprendžiau pažiūrėt kaip žmones virtualioje erdvėje gali man pamarginti mano analizę.

Esme tokia: kaip jūs apibūdintumėte (pvz būdvardžiais) vyrą ir kaip moterį?
Būtų malonu kad pridėtumėte kursą jei studentas o jei baigęs tiesiog nurodytumėte kurį laipsnį, o jei tiesiog esat vyresnis nei 20 ir ne studentai tai 20+, norėčiau gauti tik vyresnių nei 18likos asmenų nuomonę nes mano analizuojamoji grupė turėtų turėt objektyvią nuomonę ir nesirgtų virusu "karas tarp mergaičių ir berniukų". Beje būčiau dėkinga jei nurodytumėte lytį V ar M raidutėm :)
taigi gale viskas turėtų būti taip:
M 2kursas (baigęs BA..., 20+)
Vyrą: toks toks ir toks.
Moterį: tokia tokia ir tokia.

Apibūdinimų kiekis neribotas bet nesurašykit viso žodyno.

P.S. tikiuosi nuoširdžios nuomonės nors jei ji ir nesutaps su kitais jei manot kad moterys suktos o vyrai vulgarūs taip ir rašykit. Man reikia jūsų NUOMONĖS. Ačiū :)
Viskas, ką žinau apie meilę yra tai, kad ji yra. (Emily Dikenson)
Vartotojo avataras
Fantasy

Re: Lyčių psichologija

Standartinė Flask » 2008-04-08 21:07:35

Atnešk pas mus į akademiją, jei nori originalios nuomonės :D
O ištikro, jei netingi, galima taip padaryt, sakykim ,20 anketų galiu perleist ir surinkt :wink:
Vartotojo avataras
Flask

Standartinė Fantasy » 2008-04-08 21:35:53

tai as ir planavau pirma kursa tavo akademijoj sumedziot nes pirmakursiu visai univere nepazystu :) Aciu uz pagalba :)
Viskas, ką žinau apie meilę yra tai, kad ji yra. (Emily Dikenson)
Vartotojo avataras
Fantasy

Standartinė Flask » 2008-04-08 21:47:03

Visada pasirengęs 8)
Vartotojo avataras
Flask

Standartinė AlbertIon123 » 2018-02-12 12:14:35

Seksas ir lytis yra esminiai žmogaus elgsenos supratimas. Galbūt pirmas dalykas, kurį žmonės pastebi, kai jie supažindinami su kažkuo naujo, yra tos lyties liga. Evoliucijos požiūriu, seksas žmonėms yra toks svarbus, nes jis rodo, ar kiti žmonės yra potencialūs partneriai, ar ne. Tačiau lytis (t. Y. Fiziniai kūno biologiniai aspektai) paprastai yra susijusi su lytimi (t. Y. Asmenybės ir elgesio stilius). Socialiniu ir psichologiniu požiūriu lytis yra svarbi, nes ji yra vienas iš kintamųjų, kurie nurodo asmens socialinę padėtį. Žmonės taip pat remiasi tuo, ką jie žino apie lyčių vaidmenis ir stereotipus, kad padarytų prielaidas apie tai, kaip kiti veiks. kokie jų gebėjimai, interesai ir pageidavimai; ir kokie vaidmenys yra jiems svarbiausi. Prielaida, kad moterys ir vyrai labai skiriasi viena nuo kitos, yra įterpta į metaforas, kurias mes naudojame mūsų kasdienėje kalboje. Visuotinė frazė "priešinga lytis" rodo, kad bet kokie vyrai yra (pvz., Stipri, agresyvūs), moterys nėra (t. Y. Silpnos, pasyvios); Nesvarbu, kokios moterys yra (pvz., malonios, švelnios), vyrai nėra (t. y. reiškia, žaliaviniai). Bestselerio knygos, tokios kaip John Gray "Mars" / "Venus" serija ir Deborah Tannen "Tu tiesiog nesupranta, rodo, kad moterys ir vyrai yra svetimos rūšys, kurios net negali bendrauti viena su kita. Lytinių skirtumų paieška turi ilgą istoriją psichologijoje, tačiau naujausi tyrimai rodo, kad yra daug mažiau (ir dažniausiai mažesnių) skirtumų nei anksčiau. Socialiniai pokyčiai, kuriuos sukėlė moterų išsivadavimo judėjimas 1960-1970-ųjų metu, sukėlė didesnę moterų ir mergaičių edukacinę, sportinę ir ekonominę galimybę. Laikui bėgant lytiniai vaidmenys tapo mažiau griežti, nors vyrai ir berniukai pasikeitė mažiau nei moterys ir merginos. Dėl gėjų teisių judėjimo pasikeitė lesbiečių, gėjų, biseksualų ir transseksualių žmonių socialiniai požiūriai ir kultūriniai vaizdiniai, taip pat prisidėjo prie lyčių vaidmens pokyčių. Tiesą sakant, transpeople ir intersexuals parodė galimybę, kad lytis ir lytis gali būti atskirti kasdieniame gyvenime, kad žmonės galėtų pasirinkti savo lytį, o kai kuriais atvejais - ir jų lytinius santykius. Pokyčiai kultūroje ir visuomenėje reiškia, kad psichologinis lyties ir lyties tyrimas yra gyvybinga ir aktyvi mokslinių tyrimų sritis, kuri kerta visas psichologijos subdisciplinas. Tyrėjai, kurie specializuojasi moterų psichologijoje; vyrų psichologija ir vyriškumas; ir lesbietės, gėjai, biseksualai, transseksualai ir apklausos ("Kraujo seserys") psichologija prisideda prie mūsų supratimo apie seksą ir lytį. Didžioji dalis darbo šioje srityje atliekama iš feministinės perspektyvos, nes feministiniai psichologai, suinteresuoti moterų psichologija, buvo pagrindiniai lyties tyrimo pradininkai, kaip šiandien žinome.
AlbertIon123

Grįžti į Forumo dalyviai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias