Heavy Bumble Bee darbeliai

be kūrybos nenurimsim

Moderatoriai: PauZak, Komiksų mafija

Heavy Bumble Bee darbeliai

Standartinė Augustina » 2015-08-05 21:09:28

Sveiki visi,

Norėčiau ir aš pasidalinti savo kūryba :)
Kelsiu po biškutį, kad būt šiokia tokia intriga :twisted:
Kaip dėl komiksų nežinau, mat jie vėliau ar anksčiau pasirodys komiksai.com, tad galvoju čia dėti visą extra medžiagą ir kai kuriuos VIP
Pirmas blynas:
Pagrindinė EVIRADO veikėja
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Augustina

Re: Heavy Bumble Bee darbeliai

Standartinė Exuss » 2015-08-11 21:32:29

Šaunuolė, grafiškai labai geri darbeliai :)
Evirado jau įkėliau, tik vis dar nesulipdžiau pradinio paveiksliuko.
Vartotojo avataras
Exuss
Šeimos narys

Standartinė Augustina » 2015-08-11 22:26:33

Turi omeny to, kuris pasirodo pirmame svetainės puslapyje? 660x220 ? Galiu ir aš pamėginti sulipdyti :)
Vartotojo avataras
Augustina

Standartinė Augustina » 2015-08-11 22:58:50

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Augustina

Standartinė Augustina » 2015-08-12 00:51:57

antro skyriaus puslapiukas :)
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Augustina

Standartinė Exuss » 2015-08-13 20:45:43

Gerą ranką turi ;) Seniai pradėjai piešti? Gal studijavai dailę ar grafiką? Ką anksčiau veikei?
Vartotojo avataras
Exuss
Šeimos narys

Standartinė Augustina » 2015-08-13 21:40:00

Iš prigimties nesu darbšti, tad piešimas man tik hobis, atsipalaidavimas kai nebėra ko daugiau veikti. rimčiau pradėjau piešti prieš keturis metus, bet su mano piešimo kiekiu, tai tobulėjimas vyksta labai lėtai. Ir tai matyti. Keturi metai, o dar pykstuosi su komiksų dialogais, kompozicija ir anatomija. Kažkada labai seniai lankiau dailės mokyklą, kur praktiškai būdavau 1/3 visų pamokų dalį. Taigi nieko gero ir neišmokau. Tada buvo ilga ir nuobodi pertrauka iki kol susipažinau su manga. ji paliko milžinišką įspūdį, kuris ligi šiol mane persekioja.
niekada nekopijavau ir kartais dėl to gailiuosi. Mat daug galima išmokti iš kitų artistų. Bet esu toks žmogutis, kuris turi viską atlikti iškart ir gerai. Tad jokių praktikų, jokių skečinimų ir kitų gilinimusi. Kaip gaunasi taip. :mrgreen:
Dariau ne vieną istoriją, kurios taip ir neužbaigiau, nes pritrūko profesionalumo ir jėgų. Didysis lūžis įvyko, kai šiame forume radau Rosencrantz skelbimą ir pamėginau iliustruoti jų komiksą. Dabar mėginu paleisti į pasaulį savo pačios istoriją. Kai pasižiūriu į pirmuosius puslapius tai ne ne ne. Nu bet jei perpiešinėsiu, tai amžinai neužbaigsiu :roll:
Praktiškai moku tik lineart daryti. Spalvos ir tapyba man kažkur toli toli. Dabar mokinuosi dirbti su texture brushes ir fonais. Norėčiau kokio modelio, kad man papozuotu, bet kai esi anti-social padaras, tokių nelabai rasi :D Tad jei kas neišku, pasitelkiu į pagalbą 3D figūras. Galėčiau sakyti, kad esu masteris, kai reikia sukurpti kokią pozą :)
Tai va, nedaug čia magijos :roll:
Vartotojo avataras
Augustina

Standartinė Augustina » 2015-08-13 21:44:55

vienas iš pasimėginimų su fonais ir brush'ais
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Augustina

Standartinė Exuss » 2015-08-14 21:37:02

Ahaaaa :) O kaip toji dalis, dėl ko žmonės vietoje to, kad tiesiog piešti paveikslus, piešia komiksus? Turiu omeny, istorijos pasakojimą. Kažkada kalbinau viena lietuvį nuostabiai piešianti mecha'as manga stiliumi, klausiau ar piešia manga, atsakė, kad jam kvaila būtų tą patį personažą piešti daug kartų :shock:
Kokios istorijos tave įkvepia? Ar laikaisi tradicinio literatūrinio trijų aktų principo? Ar rašai scenarijų tolį į priekį ar tiesiog piešdama kuri istoriją ir dialogus on the fly?
Vartotojo avataras
Exuss
Šeimos narys

Standartinė Augustina » 2015-08-14 22:31:26

Piešti tą patį veikėją nuobodu? Nu jau ne :D Nėra nieko maloniau, kaip piešti ir perpiešti savo veikėją, suteikiant jam asmenybę ir gyvybę :oops: Jau nuo vaikystės ėjau iš proto kurdama savo istorijas. Jos visos gyvena ligi šiol mano galvoja. Atsimenu kiekvieną detalę. Kai pasigaunu kokią mintį, galiu ją gvildenti metų metus, kiekvieną naktį pakartodama tą pačią sceną, ją keisdama ir tobulindama. Turiu vieną istoriją kuri visiškai pakeitė savo vietą ir veikėjų istorijas, bet tebėra apie tą pačią idėją su tais pačiais veikėjais. Ir jai jau 6 metai :D Kuriu ją ligi šiol.
Evirado yra viena iš naujesnių idėjų, jai keturi metai. Tai praktiškai vienintelė istorija, dėl kurios mokiausi kurti scenarijų. Ji yra pilnai užrašyta su galimybe keisti kai kurias scenas ir ji seka užuomazga-vystymasis-kulminacija-atomazga-viską pakartojam du sykius-didžioji kulminacija ir atomazga principą. Daug dėmesio skyriau visų ligi vieno veikėjų asmenybėms, jų istorijoms ir vystymui. Visi, net patys nesvarbiausi veikėjai yra pilnai išbaigti ir turi savo vaidmenį (dažnai nepastebimą, augantį ir labai svarbų) tolesnei istorijos eigai. Visi jie tarpusavyje susiję. Turiu po atskirą bylą veikėjų portretams, jų santykiams, scenarijui, pasaulio išaiškinimui, priešistorei.
Taigi tai labai didelės apimties pilnai išbaigtas darbas, kuriame nepalikta jokių tuščių vietų. Ir gal dabar tai atrodo tipinis komiksas, nes pasekiau tipiniu pirmojo skyriaus pavyzdžiu, bet pati istorija ir nemažai jos detalių yra akibrokštas tradicinėms scenarijaus ir veikėjų idėjoms. Pažiūrėsim, kaip tai suveiks ateityje (kol kas nenusprendžiu ar tai tragedija ar laiminga pabaiga, nes turiu abi).
Pati dievinu istorijas apie žmogiškumą ir jausmus, su tragedijos gaidele, dramos vandenynu, mistikos dvelksmu, fantastikos jūra ir veiksmo žiežirbėle. Taigi, panašias ir kuriu.
Tikiuosi, kad sudominau 8)

Matyt kiekvienam savo. Yra žmonių kurie pasakiškai piešia, bet neturi tos ugnelės istorijoms. Ir yra žmonių kurie tobulėja vardan kiekvienos sekundės savo istorijų pasaulyje ir siekia jas ištraukti į dienos šviesą :)
Vartotojo avataras
Augustina

Standartinė Augustina » 2015-08-14 22:43:00

O čia galite pasižiūrėti, ką turėjau omeny sakydama, kad pykstuosi su spalvomis :D
Kairėje pradinis žemėlapio variantas, o dešinėje mano draugės http://rutaizmas.deviantart.com/ patobulintas :)
paspauskit "rodyti paveikslą" dėl pilnos kokybės.
Paveikslėlis
Yra dar kur daug daug tobulėti :oops:
Vartotojo avataras
Augustina

Standartinė NePo » 2015-08-15 20:38:24

Augustina rašė:Norėčiau kokio modelio, kad man papozuotu, bet kai esi anti-social padaras, tokių nelabai rasi :D Tad jei kas neišku, pasitelkiu į pagalbą 3D figūras. Galėčiau sakyti, kad esu masteris, kai reikia sukurpti kokią pozą :)
Tai va, nedaug čia magijos :roll:

Aš galvojau nusipirkti tokį
http://graphicriver.net/item/artists-mannequin/65130
Reikia idėjų? Yra idėjų.
http://co.nepo.lt
Vartotojo avataras
NePo

Standartinė Augustina » 2015-08-15 22:17:04

Aš tokį turiu. Trūnija ant palangės :D
Vartotojo avataras
Augustina

Standartinė Exuss » 2015-08-16 21:24:56

Pas mane irgi ant palangės... nenaudojamas :D VIs sakau, kad kada nors :D

Augistina, o kiek laiko užtrunki vienam puslapiui? Man, nuo kadruotės > eskizas > pieštukas > tušo line-art'as > spalvojimas užtrukdavo 6 valandas :)
Vartotojo avataras
Exuss
Šeimos narys

Standartinė Augustina » 2015-08-16 22:09:59

Priklausomai nuo panel skaičiaus ir veikėjų bei fonų juose.
Greitai (4-5 panel, po viena du veikėjus iš lengvų rakursų, jokių arba minimalūs fonai): rėmelis 5 minutės. Pozų kūrimas (3D), jų sudėliojimas į rėmelį apie 30-60 min. Eskizavimas kažkur 20 min. Lineart apie valanda. Tonavimas ir tekstas apie puse valandos.
Ekstrymas (7-9 panel, daug veikėjų iš sudėtingų rakursų, detalūs dideli fonai, gyvūnai): rėmelis 5-10 min. Pozų kūrimas (3D), jų sudėliojimas į rėmelį 2-3 valandos. Eskizavimas 30 min. Lineart 4-5 valandos. Tonavimas ir tekstas - 30-60 min.
Taigi, yra ką veikti :) Kartais nupiešiu po puslapi ar du į dieną, kartais ta patį puslapi padaliju 2-3 dienom.
Vartotojo avataras
Augustina

Kitas

Grįžti į Lankytojų kūryba

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias