Disney nusipirko Marvel

margas svieto rūbas

Moderatoriai: PauZak, Komiksų mafija

Disney nusipirko Marvel

Standartinė Flask » 2009-09-03 09:06:41

Paveikslėlis

Apie paveiksliuko istoriją galite sužinoti čia. Daugiau ar mažiau visi turbūt jau sužinojom šią naujieną. Ir kaip manot, kas dabar bus?
Disnėjus nepradės kištis į komiksus, jiem veikiausiai įdomu bus pradėti tampyti kultinius personažus po nelabai kultinius filmus.
Aš pirmą kart panašios žinios buvau nustebintas, kai sužinojau, kad Disnėjus stato Prince of Persia Sands of Time filmą, pagąl to pačio pavadinimo video žaidimą. Žaidimas buvo gan šiurkštus, kruvinas ir su daug skraidančių galvų, o Disnėjų visada mėgau dėl gražių pasakų, todėl nežinau kokio rezultato tikėtis iš POP filmo. Toks pat klausimas kyla ir dabar..
Vartotojo avataras
Flask

Re: Disney nusipirko Marvel

Standartinė gedazz » 2009-09-03 14:34:57

Kažkodėl Disney visi sieja su meiliais animaciniais gyvūnėliais, nors studijos produkcija apima daug įvairių sričių (visgi sutinku, kad didžioji dalis yra skirta šeimai bei paaugliams). Taip kad aš per daug į kelnes nededu ir manau, kad jokių pasikeitimų nepajusim.

Dar man labai patiko šito žmogaus straipsnelis: http://my.spill.com/profiles/blogs/disn ... arvel-meet
Disney, we all know it, is about money, but they are smart. ... Disney will not be stupid and start poking around at Marvel.

O dėl Prince of Persia, tai filmas blogiausiu atveju bus toks pat prastas kaip įprasta filmams pagal žaidimus. Disney jo tikrai nesuvaikins/nesuskystins, gal tik pastatys lievą :)
Vartotojo avataras
gedazz

Standartinė Dreamer » 2009-09-03 19:04:13

Del prince of persia,tai reikia dziaugtis,kad nestato koks Uwe Bollas...
Geru zmoniu asociacija™
@ 2009
http://sauliazauras.deviantart.com/
Vartotojo avataras
Dreamer

Standartinė xLapinasx » 2009-09-03 20:42:36

Dreamer rašė:Del prince of persia,tai reikia dziaugtis,kad nestato koks Uwe Bollas...

Amen, brol.
[parašas]Tai - ne parašas.[/parašas]
Vartotojo avataras
xLapinasx

Standartinė gedazz » 2009-09-09 21:35:47

Warner Broliai DC pervadino iš DC Comics į DC Entertainment: http://my.spill.com/profiles/blogs/warn ... creates-dc
Tik aš nelabai suprantu, argi čia tik pakeistas pavadinimas, ar kažaks daugiau? :?
Vartotojo avataras
gedazz

Standartinė Flask » 2009-09-10 11:57:45

gedazz rašė:Warner Broliai DC pervadino iš DC Comics į DC Entertainment: http://my.spill.com/profiles/blogs/warn ... creates-dc
Tik aš nelabai suprantu, argi čia tik pakeistas pavadinimas, ar kažaks daugiau? :?

Šitie, man rodos, irgi ruošiasi kažkam dideliam. DC Comics iš pavadino galima suprast, kad komiksais užsiema, o DC Entertainment, jau gali būto komiksų, plius kino, plius žaidimų studijos.

Paveikslėlis

:D

Prie to pačio. Disnėjus neseniai, nusipirko žaidimų kūrimo studiją Wideoload Games. Dabar turėsim Disney Interactive Studios.
Manau greitu laiku sulauksim kažko gero vertų filmų ir žaidimų. Vistiks Disnėjus, kiek man teko matyt, niekad nėra faill'ines savo produkcijoje. Žiūrėsim kaip bus su naujais pirkiniais..
Vartotojo avataras
Flask

Standartinė gedazz » 2009-09-10 17:09:53

Kalbant apie animaciją, Disney gal ir gerai laikos, bet kitose srityse yra ir pafailinęs.
Bent jau aš kažko ypatingo nesitikiu. Čia jie pinigus stumdo, pavadinimus keičia, bet produkcija išlieka ta pati, tik vartotojui pateikia kaip kažką šviežia.
Vartotojo avataras
gedazz

Standartinė Flask » 2009-09-12 08:45:33

Aš visien lieku prie savo nuomonės, kad didžių kompanijų junginiai priveda prie kažko naujo ir galimai gero.

O kur Dinsėjus pafaillino?
Vartotojo avataras
Flask

Standartinė gedazz » 2009-09-12 13:57:07

Na kad ir vienas iš naujesnių pavyzdžių, G-Force. Arba Bedtime Stories. Bet aš čia kalbu ne apie animaciją, o apie vaidybinius (arba pusiau vaidybinius, pusiau animacinius) filmus.
Vartotojo avataras
gedazz

Standartinė Flask » 2009-09-13 16:01:25

Va va, čia iš tokių filmų, kurie mažai ko verti, bet dėl vardo ir reklamos susirenka nemažai pelno. Tikiuosi disnėjus ir toliau nenueis tokiais keliaisi.
Beadtime Stories turi 6.2 reitingą IMDB ir visa tai tik dėl A. Sandlerio :]
Vartotojo avataras
Flask

Standartinė gedazz » 2009-09-13 20:30:35

Iš kitos pusės:
Flask rašė:Aš visien lieku prie savo nuomonės, kad didžių kompanijų junginiai priveda prie kažko naujo ir galimai gero.

Iš Marvel, turinčių Disney finansavimą, galima tikėtis brangesnių projektų, kaip netgi ir paties The Avengers filmo.
:lyzt:
Vartotojo avataras
gedazz

Standartinė Dreamer » 2009-09-14 14:56:38

Flask rašė:Aš visien lieku prie savo nuomonės, kad didžių kompanijų junginiai priveda prie kažko naujo ir galimai gero.

Indie daug geriau...Is menines vertes...
Geru zmoniu asociacija™
@ 2009
Vartotojo avataras
Dreamer

Standartinė xLapinasx » 2009-09-15 11:08:09

Dreamer rašė:

Indie daug geriau...Is menines vertes...

Būkim biedni, bet teisingi - DALIS indie. Nepriklausomumas dar negarantuoja kažkokių magiškų meninės vertės standartų, viskas ten labiau priklauso nuo konkretaus kūrėjo.
[parašas]Tai - ne parašas.[/parašas]
Vartotojo avataras
xLapinasx

Standartinė Dreamer » 2009-09-20 14:45:38

Nu o didziuju korparaciju...nu viska jie kuria pagal etalona nustatyta...Ir jei sugalvoja ka nors gero tai itin retai...
Geru zmoniu asociacija™
@ 2009
Vartotojo avataras
Dreamer

Standartinė Flask » 2009-09-24 22:18:06

Dreamer rašė:Nu o didziuju korparaciju...nu viska jie kuria pagal etalona nustatyta...Ir jei sugalvoja ka nors gero tai itin retai...

Indie (dalis jų) yra gėris, bet visi, įskaitant ir indie developerius, nori valgyti.
Ir nepaisant to indie gėrio, tokie žaidimai ar filmai yra prieinami mažai (palyginus su pasauline rinka) žmonių auditorijai. Kodėl? Todėl, kad indie kitokie, jie skirti kitokiems, o kitokių niekad nebūna labai daug.
Iš to išplaukia tas baisus dalykas, kad jei nori būti žinomas ir valgyti krabus, turi kurti tai, kas patinka visiems. Na, kartais ir tau pačiam :] Yra dalis tokių, kurie kuria sau mielus dalykus, kurie priimtini visiems.

Todėl sakau, kad didžiosios korporacijos moka galvoti itin gerai. Gerai, nes jų produktai gerai parsiduoda. O indie developeriai taip pat moka galvoti gerai, tik.. Šiek tiek kitaip gerai :]
Vartotojo avataras
Flask

Kitas

Grįžti į Margumynai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Bing [Bot] ir 1 svečias