Katinai

margas svieto rūbas

Moderatoriai: PauZak, Komiksų mafija

Katinai

Standartinė Fantasy » 2008-08-20 22:06:02

Turiu problemą... tiksliau netgi dvi... šiuo metu iš lauko priglaudžiau du kačiukus kuriuos berniukščiai ne is mūsų kiemo paliko po mano balkonu... vargšai atrodė visai bėjėgiai puse dienos po rajoną ieškojau mamos deja neradau. Tie kačiukai neturi ne mėnesio, net negaliu vardu duot nes nežinau kas ten (mergaitė ar berniukas).... gal kas turi praktikos auginant tokius kačiukus ir galėtų duot patarimu. Kačiukai dar baigštūs, vienas nemoka lakti bet po kol kas abu i naują aplinką pas mane kambaryje adaptuojasi gerai.

P.S. aš turiu dar šuni (+ žiurkėną)( mielai dar gaučiau patarimų kačių ir šunų diplomatinių santykių vystymui. Šuo į juos žiūri su tolerancija. Katinai bijo ir nemokėdami šiauštis bando skleisdami garsą panašų į "apči" jį išgasdinti.
Viskas, ką žinau apie meilę yra tai, kad ji yra. (Emily Dikenson)
Vartotojo avataras
Fantasy

Re: Katinai

Standartinė Luk » 2008-08-21 10:19:32

Karta man drauge atnese kaciuka bet tas per mazas buvo dar tai grazinom katei, bet issiaiskinom - maitint toki reik su pipete...
Vartotojo avataras
Luk

Standartinė Fantasy » 2008-08-21 10:39:51

Šie jau patys laka o mamos ieškojau neradau neradau ir tų vaikų kurie juos atitempė irgi neradau. Regis užstrigau su dviejų kniaklių kompanija. Šiąnakt miegojau vos kelias valandas nes jie žaist norėjo :D
Viskas, ką žinau apie meilę yra tai, kad ji yra. (Emily Dikenson)
Vartotojo avataras
Fantasy

Standartinė Luk » 2008-08-21 10:53:57

Na tuomet tada linkiu sekmes su nauja kompanija. Katinai siaip jega gyvunai. miau
Vartotojo avataras
Luk

Grįžti į Margumynai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias