Norintiems kurti komiksus, bet tingintiems piešti

margas svieto rūbas

Moderatoriai: PauZak, Komiksų mafija

Standartinė Exuss » 2007-12-14 21:16:43

http://plasq.com/
Comic Life lets you create astounding comics, beautiful picture albums, how-tos... and more!
Vartotojo avataras
Exuss
Šeimos narys

Standartinė Fuuki » 2007-12-26 20:01:50

burgeris rašė:taip,..
;D aisku, kad ne.
scenarijus galima kurti ir ant popieriaus lapo.. nebutina komikso kurt

Toki scenariju ne taip smagu skaityti, kaip komiksa :P . Tai ka tu sakai mazdaug reiskia - "jei dievas taves neapdovanojo naturaliais piesimo igudziais (o jis ju nera padovanojes niekam) tai ne nebandyk piesti ir mokytis piesti". Jei visi taip galvotu tai komiksu nebutu isvis :? .
Fuuki

Standartinė punisheris » 2007-12-28 11:24:49

man tai atrodo jog tokie foto komiksai yra nesamone.kiti fotografai padaro tikrai grazias nuotraukas (cia mano brolio galerija XP http://lucianthepredator.deviantart.com/ ),bet y juos mazai kas atkreipia demesy ,o koks nors daunelis paima tevo fotika supyskina beleka padaro stripa su kokiu nors nesvankiu juokeliu ir visi jy garbina tai cia yra nesamone.
Vartotojo avataras
punisheris

Standartinė Rorkas » 2007-12-28 11:36:32

grozis subjektyvus dalykas. tai pagal tavo logika is negraziu nuotrauku galima daryti fotokomiksus? :lol:
Vartotojo avataras
Rorkas
Šeimos narys

Standartinė PauZak » 2007-12-29 08:43:14

elementaru. cia savo ruoztu kaip ir su komiksais-grafinem novelem - ir stripais.
arba rimtom iliustracijom ir greitais kvailais sharzais. kartais ideja su ishpildymu
mazai ka turi bendro... kartais.

taip. man kartais irgi rodos tuoj nervas nutruks matant visishkai be pieshimo
igudziu supieshtus stripus kurie milijona kartu populiaresni uz koki nors rimta
komiksa i kuri buvo ideta kur kas daugiau darbo ir kuris vizualiai atrodo DAUG geriau.
Vartotojo avataras
PauZak
Moderator

Standartinė Bermud » 2007-12-29 18:23:41

PauZak rašė:elementaru. cia savo ruoztu kaip ir su komiksais-grafinem novelem - ir stripais.
arba rimtom iliustracijom ir greitais kvailais sharzais. kartais ideja su ishpildymu
mazai ka turi bendro... kartais.

taip. man kartais irgi rodos tuoj nervas nutruks matant visishkai be pieshimo
igudziu supieshtus stripus kurie milijona kartu populiaresni uz koki nors rimta
komiksa i kuri buvo ideta kur kas daugiau darbo ir kuris vizualiai atrodo DAUG geriau.

Man atrodo ,kad vienintele problema-tokiu stripu/komiksu laikymas konkurencija tiems brandiems komiksams ar stripams. Tuo labiau, kad tie 'greitieji' dazniausiai skirti internetiniam 'eksponavimui' ir niekada taip ir nebus isleisti. tie dalykai perdaug akivaizdziai skiriasi, kad galetume juos apkaltint vagiant demesi is 'rimtu komiksu'. juk nebutu tokio bent kiek komiksus(ir tokius ir tokius) skaitancio zmogaus, kuris nepripazintu kad vat tie brandesni kuriniai turi zymiai didesne menine verte. O populiarumas juk niekada to neparodo ir netik su komiksais taip:]
O su tokiais stripais, apie kuriuos kalbam, dazniausiai vistiek buna kitaip- svarbiau humoras/ideja/stilius/ zodziu kazkas kita. Net sunku kalbeti, kai tiek skirtingu pavyzdziu.
Dalykai skirtingi ir zmones juos megsta uz skirtingus dalykus. Neseniai suzinojau, kad David Lynch turejo toki http://www.lynchnet.com/angrydog/

mano pozicija: visiskai del to nesinervinu. Cia kaip popart'as ir realizmas:]
Vartotojo avataras
Bermud

Standartinė NePo » 2008-01-22 21:25:12

Reikia idėjų? Yra idėjų.
http://co.nepo.lt
Vartotojo avataras
NePo

Ankstesnis

Grįžti į Margumynai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias