Puslapis 11

Vilko valanda. Sidabras. Nuotykai Arizonoje

StandartinėParašytas: 2015-01-30 12:12:49
Sobieskis
Sveiki komiksų mėgėjai!
Lietuvoje pagaliau pasirodė A. Tapino knygos "Vilko valandos" priešistorę atspindintis komiksas "Vilko valanda. Sidabras. Nuotykai Arizonoje". Gal jau teko jį skaityti? Jei taip - kokia Jūsų nuomonė?

Re: Vilko valanda. Sidabras. Nuotykai Arizonoje

StandartinėParašytas: 2015-01-30 13:16:10
Ringomi
Ne dar neteko. Nemačiau niekur pastaruoju metu. Pirmai progai pasitaikius reiks pagriebt.Dėkui, kad priminei, kad tokie dalykai egzistuoja. :D O kaip pats? Ar skaitei?

Re: Vilko valanda. Sidabras. Nuotykai Arizonoje

StandartinėParašytas: 2015-01-30 13:39:26
Sobieskis
Aš užsisakiau šį komiksą iš Knygos.lt. Anot pardavėjo, pirmoji siunta jau yra išparduota :) Kaip lietuviškui komiksui tai yra pagirtina :) Aš komiksą jau perskaičiau, na... ir tiesą sakant mane jis nuvylė. Kodėl? Galbūt dėl to jog tikėjausi per daug? Arba dėl to, jog Vilko valandos knyga man patiko? O gal dėl to, jog pačioje knygoje esantys mini-komiksai man patiko labiau?
Šis komiksas susideda iš 2 trumpų istorijų, atspindinčių Antano Sidabro priešistorę. Komiksas buvo pieštas visai kito dailininko, nei knygoje esantys komiksai. Šio kūrinio siužetas vyksta labai greitai, sakyčiau netgi per greitai. Veikėjų asmenybės ir charakteriai beveik nedetalizuojami. Dialogai - trumpi, lakoniški ir per daug "klišiniai". Piešimo stilius? Man jis pasirodė atliktas labai greitai ir nekokybiškai - matosi paliktos pieštuko žymės, fone dominuoja balta spalva, paveikslėliai yra per dideli. Mano asmeninis įvertinimas: 6 / 10.
Kaip bebūtų, būtų įdomu išgirsti ir kitų forumo dalyvių nuomonę :)

Re: Vilko valanda. Sidabras. Nuotykai Arizonoje

StandartinėParašytas: 2015-02-01 23:34:39
Exuss
Nusipirksiu, perskaitysiu, pasakysiu :)

Re: Vilko valanda. Sidabras. Nuotykai Arizonoje

StandartinėParašytas: 2015-02-08 16:26:11
Exuss
Perskaičiau, tai hmm... privalumas, kad kaina atitinka tai, ką gauni :) Kainuoja visai nedaug ;) Už 3.99 euro pirkau.
Gauni 64 puslapius komikso. Atsivertęs pamatai, kad 14 puslapių yra "kaip kuriamas komiksas", jau skaitytų komiksų eskizai, pavyzdžiai, kaip atrodo be teksto, be spalvų ir pan. Lieka 50 psl. komikso.
Istorija nesudėtinga, į tokios trukmės komiksą daug daugiau įvykių galima sutalpinti. Daug informacijos yra "už kadro". Kas ta Blanšė? Kas ta Ovenų šeima? Keisti šokinėjimai laiku, "vėliau", "dar vėliau", "prieš savaitę", "vėliau".
Deja, tenka pripažinti, kad vizualiai komiksas nėra patrauklus. Spėju, kad autoriai labai skubėjo ir todėl neturėjo laiko išbaigti arba padaryti tinkamai, nes esu tikras, kad tikrai gali geriau. Keli komikso puslapiai atrodo visai neblogai, bet visi kiti tėra tik veikėjų portretai (close-up'ai) be fono. Suprasčiau, jeigu veikėjai sėdi prie stalo ir kalbasi, tada ir rodai veidus, nes nėra iš ko padaryti veiksmą, bet kai vyksta muštynės, gaudynės, jojynės ar šliaužynės, tai hmm... Net bėgantys personažai yra nupiešti tik close-up'ais (portretais iki pečių) ir be fono. Pagrindiniai veikėjai pernelyg panašūs, tik vėliau supratau, kad pas juos skiriasi kepurės. Maniau, kad jie dvyniai ar broliai, o ne šiaip draugai. Veiksmo scenos labai sunkiai suprantamos, kol įsižiūri, kol pamatai, kas yra kas ir kas kam ką daro. Kai kur "dead space" įkištas, kuris nei dinamiškumo duoda, tik bendrą puslapio vaizdą išdarko.
Kitą kartą piešdami tegul pasisamdo kadruočių dailininką, kad sudėliotų jums logišką kadruotę ir fono piešėją :) Kaina knygutės išaugs, bet bus to verta!

Re: Vilko valanda. Sidabras. Nuotykai Arizonoje

StandartinėParašytas: 2015-02-09 18:35:47
Exuss
:arrow: http://www.alfa.lt/straipsnis/49801260/ ... lo-ir-meno

CITATA: pasirodė bendras T. Mitkaus ir A. Tapino komiksas „Vilko valanda: Sidabras“ apie ryžtingo ir teisingo Vilniaus sargybinio Antano Sidabro nuotykius Arizonoje.

Hmm... komikse Sidabras tai yra sukčius ir apgavikas, kai bandė lošti kortomis. O atsidūręs dykumoje jis norėjo apvogti.

Re: Vilko valanda. Sidabras. Nuotykai Arizonoje

StandartinėParašytas: 2015-02-10 12:28:58
Sobieskis
Exuss, kada galima būtų tikėtis sulaukti šio komikso apžvalgos? :-)